Чиновник міністерства Юстиції Кучми-Азарова та грантоїд Рябошапка – це іще один біо-робот підісланий “радником” к Зеленському.

Відео з Рябошапкою та пропагандоном Лещенко на каналі пасивного корупціонера Садового від 10.05.2019, в якому Рябошпка робить “пропозицію” ввести конфіскацію майна без рішення суду, або “цивільну конфіскацію”, – в кінці статті.


Рябошапка, “радник” Зеленського з правоохоронної та антикорупційної політики має трьох дітей, які мають французьке громадянство. Французьке громадянство для дітей – це досить дивне рішення для батька, який все своє життя, з 1998-го по 2018-й рік протирав штани в міністерстві юстиції України. Виглядає так, що Рябошапка не пов`язує майбутнє своєї сім`ї з Україною. “Менеджер” Рябошапка планує життя у Франції. Але що таке сьогоднішня Франція? Вже більше пів року Франція охоплена революцією “Жовтих Жилетів”. Жовті Жилети – це життєздатні громадяни, що виходять на протести по всій Франції. Протестують Жовті Жилети проти політики самознищення, яку веде уряд Гібридної Окупації на чолі з полу-дебілом Макроном. Дурна більшість, зазомбована бидло-маса Франції, вже пів століття на кожних виборах голосує за самознищення. До Франції за чей час завезли вже десятки мільйонів афро-муслімів, тобто люмпенів з країн третього світу. Ця “муслім-меншина” вже є більшостю в Паризькому регіоні, де 60% новонароджених отримують мусульманське ім`я.
Франція практично утратила суверенітет, а у всіх сферах життя йде тотальний саботаж. “Окупаційна Адміністрація” Макрона проводить політику саботажу схожу з тим, що робиться “Окупаційною Адміністрацією” неадекватного Порошенко та тупого Гройсмана. Розпродаються за фантики стратегічні активи, постачальники тепла, світла та інших комунальних послуг, автомобільні шляхи, та взагалі все, де можна здирати ренту з дурної бидло-маси.
Нормальне життя на значній території Франції вже не є можливим. Через навмисний саботаж поліції, злочинців не затримують, а якщо затримують, то не садять в тюрму, а швидко відпускають. Дрібних злочинців, банди педофілів, гвалтівників (у Франції в тридцять разів більш згвалтувань ніж в Україні), банди торгівців наркотиками НЕ арештовують, не карають відповідно їх злочинам. Злочинці, та просто знахабнівши від безкарності люмпени тероризують населення. Продовжується завоз мігрантів афро-муслімів з країн третього світу.
Характерним є приклад одного з кварталів Парижу, де зараз просто на вулиці, в палатках живе чотириста тисяч нелегальних люмпен-мігрантів. Вони справляють свої потреби безпосередньо на вулицях, жеруть, п`ють, вживають наркотики, влаштовують масові бійки, та нападають на французів.
Треба бути останнім ідіотом, щоб планувати своє життя у такій країні як Франція. Але біо-робот Рябошабка, та його дружина – суддя “Європейського Суду з Прав Людини”, думають, що “хтось” про них подбає, хтось їх захистить від хаосу, що поступово охоплює Францію та решту Гейропи. А може Рябошапки й не думають і не планують. Це просто два біо-робота, яки виконують задану програму.

Повертаюсь до діяльності Рябошапки в якості “радника” Зеленського.
Перше питання – це яким чином цей чиновник з Кабмінів періоду Кучми та Азарова потрапив до “команди” Зеленського? Хто порадив взяти цього кучмівсько-азарівського “француза” в команду?

Друге питання – це зв`язок Рябошапки з ворожими спецслужбами та мережами економічного саботажу. В жовтні 2013, за кілька тижнів до початку “Майдану”, (агента?) Рябошапку вивели з Кабміну Азарова, та припаркували у так званій “Transparency International”. Ця організація є філіалом британських спецслужб, а точніше – філіалом спецслужб “Британських Глобалістів”. Одразу після “Майдану”, в березні 2014-го, (агента?) Рябошапку повертають до Кабміну. Що це за рокировка? В Транспаренсі Інтернейшнел, що завжди є вакансії та заробітна платня для таких Рябошапок? А чому Кабмін взяв цього “Кучмівсько-Азарівського” одразу у березні? Теж спеціальну вакансію тримали? Хто приймав рішення повернути Рябошапку до Кабміну? Чому не було конкурсу? Чому Рябошапка проміняв кращу зарплату в Транспаренсі на Кабмін?
Вже ці “стрибки” Рябошапки з Кабміну перед “Майданом”, та назад до Кабміну одразу після “Майдану”, важко пояснити інакше, ніж перетасовуванням агентів ворожих спецслужб.

Третє питання, це хто є куратором Рябошапки. З ким Рябошапка, за його власними розповідями, постійно “радиться”? Що це за “західні партнери”?
Рябошапка входив до різних робочих груп та організацій співпраці з “Гейропою”. Тобто його контакти є відкритими. Але хто є його куратором саме зараз – є важливим питанням.

Нарешті, хочу звернути на дуже небезпечні “пропозицій”, що біо-робот Рябошапка “озвучує” на зустрічах із ЗМІ.

Одна з таких пропозицій – це обов`язкове декларування доходів всіма громадянами. Ця норма дає права податковій інспекції, податковій поліції, прокуратурі, поліції, СБУ, та іншим силовим структурам переслідувати любого громадянина під іще одним приводом.
Декларування доходів на Заході пов`язане іще й з необхідністю заповнювати вкрай складну декларацію. Абсолютна більшість населення змушена платити спеціальним бухгалтерам, щоб заповнювати таку декларацію.
Відсутність декларації та сплата податків роботодавцем, або відрахування під час придбання товарів та послуг, – податок на продаж, – це прийнятні форми оподаткування. Ні в якому разі не можна давати можливості репресивно-бюрократичному апарату тероризувати населення під іще одним приводом.

Одночасно з пропозицією ввести обов`язкове декларування доходів для всіх громадян, Рябошапка пропонує відмінити цю норму для грантоїдів, тобто для фактичних агентів ворожих спецслужб та мереж впливу та гібридної війни.

Нарешті, іще однією дуже небезпечною пропозицією, є заява Рябошапки про можливе введення в Україні “цивільної конфіскації”. Це нібито з метою покарання корупціонерів.
“Цивільна конфіскація” існує в США. Це жахлива система, в який прокурор, СБУшник, поліцейський можуть конфіскувати любе майно громадянина БЕЗ рішення суду, під приводом того, що це майно було використано при скоєнні злочину. Наприклад, якщо хтось приїхав в автомобілі, щоб купити канабіс десь у вуличних торгівців, то схопивши покупця на гарячому, поліція може конфіскувати автомобіль. Це невелике перебільшення, щоб було простіше зрозуміти. Але далі – реальний випадок із США. Людина купила багато канабісу для власного споживання, а якийсь знайомий попросив продати частину. Цей знайомий виявляється інформатором поліції і продавця арештовують. І під приводом того, що продавець приїхав продавати канабіс на автомобілі, це автомобіль поліція конфіскує. Якщо продавець хоче повернути автомобіль, йому треба наймати дорогого адвоката та місяцями та роками судитися з поліцією.

Сам Рябошапка, скоріше за все біо-робот, тобто людина, яка буде виконувати програму, навіть якщо вона протиречить здоровому глузду та власним переконанням. Але “куратори” будуть “радити” Рябошапці дуже багато нововведень. Діяльність Рябошапки в адміністрації Зеленського, таким чином, приведе до саботажу економіки та подальшого перетворення населення України на безправних рабів.

Тому закликаю новообраного президента Зеленського, та тих в його оточенні, хто захищає суверенітет України, та виживання нашої країни та нас усіх, негайно звільнити Рябошапку, припинити співпрацю з тими, хто порадив Рябошпку в якості “радника”. Також треба розслідувати діяльність цих “радників” та “кураторів”. Нагадую, що метою ворожих спецслужб та мереж впливу є знищення України та геноцид її населення.


Біографія Рябошапкі та цитати з Вікіпедії та ЗМІ:

1. Вікіпедіяй

Руслан Георгійович Рябошапка (нар. 14 жовтня 1976, смт Зеленогірське Любашівського району, Одеська область) — колишній заступник Міністра юстиції України

Освіта[ред. | ред. код]
1998 — закінчив Міжнародний Соломонів університет, отримав кваліфікацію спеціаліста.[3]
Кар’єра[ред. | ред. код]
З 1998 до 2001 рр. — головний консультант заст. начальника управління законодавства про правосуддя, охорону правопорядку та оборону; заступником директора Департаменту законодавства про правосуддя, кримінального і процесуального права та про адміністративну відповідальність Міністерства юстиції; заступником начальника відділу Державного департаменту України з питань виконання покарань.
У 2001–2002 рр.. — заступник директора Департаменту законодавства про правосуддя, кримінального і процесуального права та про адміністративну відповідальність Міністерства юстиції України.
У 2002–2003 рр.. — директор Центру правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції України.
З грудня 2003 по червень 2010 рр. очолював Департамент законодавства про правосуддя, правоохоронної діяльності та антикорупційної політики Міністерства юстиції України. Глава делегації України на засіданнях пленарних з’їздів Групи держав Ради Європи проти корупції (GRECO).
21 червня 2010 призначений директором новоствореного Бюро з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України.
Головне завдання Бюро — підготовка та реалізація урядових пріоритетів у впровадженні антикорупційної політики. У його структуру входить кілька секторів: проведення антикорупційної експертизи, аналізу та дослідження проблем виникнення корупції, міжнародної співпраці та інформаційної політики, координації діяльності центральних органів виконавчої влади з питань антикорупційної політики.
У лютому 2011-го Кабмін ліквідував посаду урядового уповноваженого та Бюро з питань антикорупційної політики.
Лютий 2011 — жовтень 2013 — заступник директора Департаменту юридичного забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України.
Жовтень 2013 — березень 2014 — керівник Департаменту аналізу антикорупційної політики у неурядовій організації «Transparency International Україна».
На виборах Президента України 2019 року — радник кандидата Зеленського.[4]
Сім’я[ред. | ред. код]
Дружина Олеся Бартовщук, троє синів Тимур, Лука та Марко (сини мають французьке громадянство).[5][6]

2. https://beztabu.net/chlen-napk-ryaboshapka-zadeklariroval-35-mln-semejnogo-dohoda-i-zemlyu-zheny-vo-francii_n17005

Рябошапка задекларировал миллион гривен дохода и 2,5 миллионов жены, и ее кредит на 0,5 млн евро.

Член Национального агентства по предупреждению коррупции Руслан Рябошапка задекларировал 1 072 414 гривен доходов, жена – 2 565 113 гривен зарплаты в Европейском суде по правам человека за 2016 год. Об этом свидетельствует информация Единого государственного реестра деклараций.

В соответствии с е-декларацией Рябошапка получил зарплата в НАПК 908 529 гривен, материальная помощь – 95 228 гривен, гонорары от Программы развития Организации Объединенных Наций – 65 тыс. гривен. Все статьи доходов супругов указаны как общая собственность. На счету в Приватбанке Рябошапка хранит 99 тыс. гривен.

У жены в собственности есть 1/2 земельного участка площадью 0,318 га и 1/2 квартиры общей площадью 150 кв. м в Киевской области. Кроме того, в 2016 году жена приобрела право на жилой дом 145 кв. м и земельный участок 440 кв. м во Франции.

Рябошапка владеет автомобилем Peugeot 4008 2012 года выпуска, жена – Volvo XC70 2013 выпуска.

В 2016 году жена Рябошапки получила 591 тыс. евро кредитов в Caisse de Credit Mutuel Strasbourg Europe (Страсбург, Франция).

Напомним, Стець показал зарплату, счет в “ПриватБанке”, пенсию, квартиры дом и землю в Киеве.

https://beztabu.net/novosti_t4952

3. https://ukranews.com/ua/news/454744-chlen-napk-ryaboshapka-borovsya-z-korupciyeyu-v-kabmini-azarova

Член НАПК Рябошапка боровся з корупцією в Кабміні Азарова
Ще одним членом НАПК є Руслан Рябошапка. Його прийнято вважати кандидатом від громадських антикорупційних організацій, оскільки з жовтня 2013 по березень 2014 року він працював у Transparency International Україна, повідомляє “Страна”.

Тим не менш, Руслан Рябошапка має набагато більш тривалий досвід роботи чиновником, ніж “громадським діячем”. Його офіційна біографія свідчить, що він народився в 1976 році в Одеській області, і після закінчення Міжнародного Соломонового університету в 1998 році, аж до 2010 року він обіймав різні посади і в Мін’юсті, де дослужився до посади директора департаменту. Потім, в секретаріаті уряду Миколи Азарова, Руслан Рябошапка очолив Бюро з питань антикорупційної політики. Після його ліквідації у 2011 році продовжував займатися питаннями антикорупційної політики на посаді заступника керівника Департаменту юридичного забезпечення апарату Кабміну.

Після недовгого періоду суспільної діяльності, в березні 2014 року Руслан Рябошапка повернувся в Мін’юст, де став заступником міністра. Проте вже в жовтні він звільнився за власним бажанням – з-за конфлікту з міністром Павлом Петренко.

Робота в уряді Миколи Азарова, а також скандальне звільнення з посади заступника міністра послужило приводом для численних заперечень проти кандидатури Рябошапки з боку членів конкурсної комісії щодо обрання членів НАПК, а також членів Кабміну. Тим не менш, в результаті він був призначений на нинішню посаду.

При розгляді кандидатури Руслана Рябошапки не акцентувалася увага на тому, що його сестра Людмила довгий час (з 2002 року) працювала начальником юридичного відділу Південно-західної залізниці. Про це вона повідомила своєму резюме, яке у 2014 році розмістила на одному з сайтів з працевлаштування. Ще в 2005 році Людмила Рябошапка займалася тендерами на цьому підприємстві.

Південно-західна залізниця отримала скандальну популярність у 2014 році у зв’язку з виявленням порушень при проведенні тендерів і присвоєння майна. Після цього в березні 2015 року Кабмін звільнив з посади начальника Олексія Кривопішина. Надалі він відновився по суду, проте його посада була скорочена.

Зараз сестра Руслана Рябошапки, мабуть, також звільнилася з залізниці. Вона припинила адвокатську діяльність і безуспішно намагалася влаштуватися на посаду детектива в НАБУ. Зараз готується одягти суддівську мантію, оскільки включена в кадровий резерв на заміщення вакантних посад суддів.