Олександру Дубінському: Ідеологічне роз`яснення щодо дій Гібридної Окупації в Україні на 07.05.2019.

Олександр Дубінский, журналіст з каналу “1+1”, несподівано став справжнім “революціонером”, і відстоює суверенітет України і завдяки своєму інформаційному каналу, і завдяки своїм діям. При цьому, Дубінський часто помиляється, не все розуміє, а час від час, як типовий пропагандист, робить маніпулятивні вброси, часто шкідливі. Але працювати з Дубінским треба, слухати його – цікаво. У травні 2019-го, Дубінський – це дуже далекий від ідеалу, не завжди передбачуваний, але “Рупор Суверенітету”.

Дубінський 07.05.2019: “Гройсман допомагає Порошенко захопити владу розставляючи на ключові державні посади людей Порошенко. Зняти їх потім буде дуже важко, бо потрібне рішення суду, або складна процедура.”

Ідеологічне роз`яснення:

Захопити владу шляхом призначення своїх людей на ключові посади в державних органах, – на ті посади, звільнити з яких можно тільки за дуже складною процедурою або через рішення суду, – намагається не Гройсман чи Порошенко, а Зовнішнє Управління, яке контролює і Гройсмана і Порошенко. Самі по собі і Гройсман і Порошенко є занадто дурними, щоб діяти за такими складними схемами. Суть схеми у тому, що підконтрольний посадовець звільнюється “за власним бажанням”, а на його місце призначають нового, строк повноважень якого буде 5 років, тобто фактично весь час правління нового президента Зеленського.

Виглядає так, що Зовнішнє Управління створює потужний блок саботажу з тих зрадників і корупціонерів, які фактично були “Окупаційною Адміністрацією” в Україні в останні п`ять років. Зовнішнє Управління доклало великих зусиль, щоб прибрати Порошенко з посади президента. І одразу активувало сценарій, де Порошенці знов відведена важлива роль, – роль ватажка саботажників у Верховній Раді. Зеленський дійсно виявився занадто незалежним, не таким дурним біо-роботом, якого Зовнішнє Управління хотіло б бачити на посту президента.
Ми ще побачимо, як Зеленський буде себе поводити далі. Коло нього є багато засланих агентів – Розумков, Данилюк, Абромявічус, доктор Комаровский. А свій час Зеленський витрачає на абсурдні зустрічи з фейковими “представниками” муслімів” та євреїв, які насправді нікого не представляють, і зустрічатись з якими немає ніякої потреби. Хтось вже дресує Зеленського, зомбує Зеленського в те, що в Україні нібито є якісь “меншини”. Хто це? Хто вписав цих муслімів та равінів у графік зустрічей Зеленського? Той, хто на цьому наполягав є агентом ворожих спецслужб. Його треба брати під прослуховування та нейтралізувати.

Дубінському, далекому від ідеалу, але все ж таки, несподіваному та корисному “революціонеру” на сьогоднішній день, треба зрозуміти ситуацію в Україні.
В нас в Україні – гібридна окупація. “Окупант” – це “Британські Глобалісти”, група дегенератів з Лондону, яка вважає себе продовженням Британської імперії та Ост-індійської компанії.Тільки сьогодні та в останні сто років, як мінімум, Британські Глобалісти будують “Глобальну Імперію”. Сама ж Великобританія згідно з ідеологією Глобалістів є одним з бантустанів під їх, Глобалістів, керівництвом. І середній клас, і низи, й “аристократія” Великобританії нещадно принижуються та знищуються у тій системі, яку побудували Глобалісти на території цієї країни.
Так от, саме з Лондону, від Глобалістів, і через мережу агентів-посередників, отримують накази в оточенні Гройсмана та Порошенко. Російсько-україно-мовний центр керування Глобалістів може знаходитися частково в Україні. Десь у структурах Пінчука, серед його “фондів”, має бути підрозділ такого центру контролю. Інші підрозділи центру контролю можуть фінансуватися іншими “олігархами”. Якісь підрозділи “центру контролю” можуть бути замасковані під фонди-грантоїдів “Сороса”. Саме цей центр контролю й здійснює операційне щоденне керування мережею саботажу, особисто Гройсманом, Порошенко, та їх оточенням.
Відношення з маріонетками, та контроль над маріонетками та агентами не є прямим. Контроль часто є в значній мірі маніпулятивним. Маріонетки не до кінця усвідомлюють звідки надходять накази. Маріонетки рідко розуміють кінцеву мету та суть наказів, яки отримують від кураторів. Накази не завжди виконуються маріонетками. Але в більшості випадків накази виконуються.

В Україні, 95% ЗМІ, або навіть більше, контролюються Британськими Глобалістами, та їх “Всесвітнім Міністерством Пропаганди”.
Так, Дубінському треба розслідувати на власному каналі 1+1, хто дає наказ цілодобово піарити корупціонерку та диверсантку Уляну Супрун. Ланцюг посередників, які дають накази 1+1 теж приведе до Лондону, до “Британських Глобалістів”. Саму Уляну Супрун, її можливі куратори-посередники у Державному департаменті США, теж є виконавцями наказів Британських Глобалістів. “Державний департамент”, як і канал 1+1, не має власної незалежної позиції по більшості питань, і виконує накази, які отримує невідомо від кого.

Варто нагадати, що одним із ідіотських планів Юлії Тимошенко, “більш досвідченої” ніж Зеленський, було створення “Канцлерської Республіки” за зразком Німеччини. Цей “ідеал” держави, Юлі мабуть підказав агент “Сороса” Немиря. Насправді ж Німеччина живе під окупацією, практично немає суверенітету й в останні роки працює на відверте самознищення та на геноцид власного населення.
Те, що парламентська, “канцлерська” республіка – це фарс, стало іще більше зрозуміло зараз, після виборів президента. Так, Верховна Рада почала іще більший саботаж інтересів держави Україна. “Влада” начебто мала б змінитися з обранням Зеленського. Але його дії і навіть інавгурацію блокує теперішній склад Верховної Ради. Через дурість лохторату, на виборах до ВР у Зеленського не буде більшості. 75% можуть отримати ті ж партії, що сидять у ВР зараз. Тому всі рішучі дії будуть й надалі, після виборів до нової Верховної Ради, заблоковані саботажем народних депутатів від партії “корупції та саботажу”. Цю частину ситуації Дубінський добре розуміє та доносить до своєї аудиторії.

Важливим кроком для Зеленського може стати вимога знизити прохідний бар`єр до Верховної Ради до 1%. В цьому випадку, до ВР попаде багато партій, багато різних людей. Якість цих людей буде трохи краще, ніж якість тієї наволочі, яка пройде по спискам партій саботажу. А самі партії саботажу отримають набагато меньший відсоток місць ніж у разі високого прохідного бар`єру.
Така вимога є реалістичною.

В довгостроковому плані, треба вводити другу палату, склад якої формується шляхом 1) тестів інтелекту, 2) призивом, як до армії. Антикорупційна палата буде контролювати корупцію серед депутатів обраних на виборах. Відкликати депутатів, просити порушити кримінальні справи. В деяких випадках – розпускати Верховну Раду.
З часом можна перейти до повного формування “виборних” органів шляхом тестів інтелекту та призовом.

Додатки:

1. Відео Дубінського, про яке йдеться в цьому Ідеологічному Роз`ясненні:

2. Дуже важливе відео Балашова та Маломужа, колишнього СБУ-шника. Маломуж у цьому інтерв`ю виглядає як іще один “несподіванний революціонер”. Не до кінця зрозуміло, чи це “постановка”, чи Маломуж дійсно має ті переконання, які виклав у відео. Але важливим це інтерв`ю є тому, що нарешті в Україні з`явились перші проблески розуміння того, які діють угрупування ворожих спецслужб в Україні. Величезна децентралізована мережа агентів ворожих спецслужб включає підставних осіб “олігархів”, які фінансують зомбування населення через ЗМІ та тролів, а також фінансують різні партії-спецоперації, та інші акти саботажу та грабунку гібридно окупованої України. Окупантом є Британські Глобалісти, а не РФ, не “США” чи “Гейропа”, де така ж вакханалія та марш на самознищення, як в Україні.

3. Іще одне дуже цікаве те важливе відео – це відео Дубінського від 08.05.2019, де він пояснює як мережа саботажу запускає нові партії-спецоперації по захопленню Верховної Ради.