Зрадник Турчинов особисто дав брехливі покази у суді на генерала Заману, який був готовий захистити Крим.

Передруковую текст статті зі сторінки Фейсбук генерала Замани, голови Генштабу Збройних Сил України, який підготував війська та був готовий захистити Крим у лютому-березні 2014-го року.


▶ У день втечі Януковича, 22 лютого 2014 року, в.о. президента Турчинов закликав нардепів проголосувати за призначення генерал-полковника Володимира Замани уповноваженим Верховної Ради з контролю за діяльністю Міноборони. Із президії парламенту Турчинов заявив: “Це бойовий генерал, який керував штабом міністерства і готовий повністю організувати роботу цього дуже відповідального відомства. Володимир Михайлович не тільки кадровий офіцер, генерал, але він зайняв громадянську позицію, відмовившись виконувати злочинні накази”.

“За” проголосувало 306 депутатів, “проти” – 0. Під “злочинними наказами” Турчинов мав на увазі, що Замана, будучи начальником Генштабу за Януковича, відмовився вводити до Києва війська для зачищення Майдану, за що і був звільнений 19 лютого 2014 року.

▶ За чотири роки, 15 лютого 2018 року, у суді щодо справи про держзраду Януковича тепер уже секретар РНБО Турчинов заявив про Заману: “Будучи керівником у ЗСУ за Януковича, він є відповідальним за розвал Збройних сил. Замана каже, що про щось мені розповідав. Із мокрими штанами Замана сидів і боявся розкрити рот тоді. Як і багато інших, хто сьогодні розповідає про свій “героїзм”.

▶ Ще за п’ять років, 25 лютого 2019 року, у річницю анексії Криму та у розпал президентської передвиборчої кампанії генерала Заману звинуватять у “державній зраді” і за допомогою Печерського суду оберуть йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.


🇺🇦 З виступу генерала Замани у Верховній Раді 22 лютого 2014 року: “Шановні народні депутати, я щиро дякую за ту довіру, яку ви мені зараз виказали. Я особисто, як і всі військовослужбовці Збройних Сил, приймали присягу на вірність народу України і ми будемо її виконувати, скільки будемо проходити службу. Запевняю вас, що Збройні Сили будуть надійним захисником нашої Батьківщини і не допустять спроб сепаратистського розколу нашої держави. Слава Україні!”

На цю тему:
Останній злочин режиму зрадників Порошенко та Турчинова: 25.02.19 був арештований генерал Замана, який був готовий захистити Крим у лютому 2014-го.

2019-04-10_01-01-55_Dimmer