Є надія, що Зеленський здатен приймати власні рішення й не буде маріонеткою Зовнішнього Управління.

1.
Загальна ситуація: В Україні встановлений режим гібридної окупації. “Окупант”, “Зовнішнє Управління” – це Британські Глобалісти, тобто група підпольних дегенератів, що базується у Лондоні, використовує архіви та досвід спецоперацій Британської Імперії, та вважає себе “світовим урядом”. В значній мірі, дегенерати-глобалісти дійсно стали “світовим урядом”. Глобалісти побудували всесвітню мережу саботажу та гібридного управління, контролюють всі велики приватні медіа, та більшість державних медіа у світі, контролюють великі банки, більшіст центральних банків, великі корпорації, більшість бюрократів та обраних політиків в майже усіх країнах. При цьому, “ідеологічні Глобалісти” – це усього кілька десятків осіб, група, яка нагадує секту. А величезна мережа саботажа та гібридного контролю, якою керують “ідеологічні глобалісти”, “політбюро”, складається з опортуністів-пристосуванців, чи просто з ідіотів, які не мають власних переконань взагалі. Тому “ідеологічні глобалісти” та вся їх система управління світом є дуже вразливі. Існує ця система глобального підпольного контролю виключно завдяки ідіотизму решти населення планети, яке не здатне усвідомити, хто є ворогом.

2.
Ситуація в Україні на 21.04.2019.

У 2014-му, Порошенко був “кандидатом Зовнішнього Управління”, кандидатом “Британських Глобалістів”. Порошенко був обраний завдяки маніпуляції масовою свідомістю через українськи ЗМІ та мережі тролів, які майже повністю контролюють Глобалісти.
Пізніше, Глобалісти прийняли рішення замінити “використаний презерватив” Порошенко на нову маріонетку. Михо Саакашвілі мав, за планом, Глобалістів, замінити Порошенка в результаті Михо-майдану чи виборів. Після депортації Михо, для заміни Порошенко Глобалісти та їх мережі в Україні планували використати Вакарчука як маріонетку для заміни Порошенко. Але Вакарчук є аж занадто дурний, та не набравв достатньо рейтингу. А от популярний гуморист Зеленський, медійний продукт якого в значній мірі націлений на російськомовного українського обивателя, необхідний рейтинг зібрав. Зеленського вдалось переконати на вибори піти, хоча навряд чи Зеленський колись планував чи мав президентські амбіції. “Піди на один строк”, “наведи порядок у державі, та повертайся до нормального життя” – це можливі аргументи, які оточення використовувало, щоб переконати Зеленського.
Зеленському зібрали в цілому непогану “команду”, яка досить вдало маніпулювала лохторатом. Що саме спрацювало, що саме мало вирішальний вплив на лохторат невідомо. Але Зеленський потраив у другий тур.

3.
Зеленський.
“Команда” Зеленського довго ховала свого кандидата. Натомість, було кілька випадків, кілька інтервью, де Зеленський показав себе погано. Зеленському було важко зв’язувати слова. А манера розмовляти нагадувала характерну манеру людей з наркотичною чи алкогольною залежністю. Складалось враження, що Зеленський є ідіотом із наркотичною або алкогольною залежністю, тобто ідеальним кандидатом-маріонеткою для Зовнішнього Управління.
Але після того, як Зеленський нарешті з’явився на людях в останні дні перед другим туром виборів, складається враження, що Зовнішнє Управління помилилося із вибором кандидата-маріонетки. Складається враження, що Зеленський є достатньо автономною людиною та є здатним приймати власні рішення.
Це більш позитивне враження від Зеленського підтверджується й тим, як Зеленський відпрацював дебати з Порошенко на стадіоні Олімпійський 19.04.2019.

Тобто, надія є.

4.
Чи варто голосувати за Зеленського у другому турі виборів?

Так. Не зважаючи на те, що із Зеленський й надалі пов`язані великі ризики, голосувати за Зеленського у другому турі можна. Треба сказати, що й з більш досвічною та автономною Юлією Тимошенко, теж були пов’язані великі ризики. Юлю Тимошенко легко обдурити, а в її оточенні є дуже багато підзаборного непотребу. З точки зору ризиків, Юля не багато виграє в Зеленського. А цього разу, Юлю обдурили іще на етапі виборів, колий її “команда” бездарно програла передвиборчу гонку. Юля була відсутня в Інтернеті, та й не намагалася достатньо потрапити на ТВ. Відсутність власного каналу ТВ, та навіть відсутність популярних каналів в Ютьюбі-Інтернеті – це іще одна демонстрація нерозуміння Юлією Тимошенко сучасної виборчої боротьби.

5.
Додаю кілька своїх твітів на тему Зеленського.


Дебати Порошенко й Зеленського 19.04.2019: Порошенко вів себе неадекватно. Порошенко залишається “Легитимним Неадекватом” з 2014-го. Порох знов патологічно брехав: “4 тис євро – зарпалту вчителям, хто буде робити (якщо Пороха не переоберуть)”? “Будемо повертати Крим”. 1/n
14:57 – 19 квіт. 2019

2/n Пороха постійно заносило в істерику під час відповідей та навіть коли Порох мав задати питання. Майже жодного питання Порох Зеленському не задав. Тільки про вибачення Зеленського перед Кадировим було цікавою заготовкую. Це мінус Зеле. Але Зеля вибачається постійно перед усіма

3/n “Команда” Зеленського добре підготувалася. Зе зачитував цілий список “питань від народу” і тим нагадував про низку злочинів скоєних Порошенко. Непоганим було й заключне слово. Під час перепалок, Зе, в принципі, впорався з завдання, дурниць не наробив.

4/n Зеленський кілька разів прямо погрожував Порошенку тюрмою. Чи це була “загатовка”, чи це особиста думка Зеленського, але це дуже важливо. В Україні за всі роки її існування, владні злочинці ніколи не потрапляли до в`язниці. Дуже важливо для України, щоб зрадник Порох сів.

5/n Зеленський показує себе як відносно автономна особа, яка може приймати власні рішення. Тобто Зовнішнє Управління (Умовний Лондон) можливо помилилося з вибором маріонетки. Можливо Зеленським не вдасться легко маніпулювати. Надія є.

6/n Зеленський, якого я охрестив колись “Наркоман Зе”, не такий дурний, як здавалось, та тримався непогано в умовах стресу під час дебатів. Сьогодні, Зеленський здається заготовкою, з якої може бути зроблений президент сувереної України. Лондон буде намагатаись зробити Зе куклою.

7/n Зеленського достсатньо легко дурити по багатьох питаннях, в яких він мало розуміє. Його “ескперт по обороні від Гриценка” – лайно. Його лікар Комаровський – дурнь і лайно. АйТішник-дебіл хоче робити вибори по інтернету = гарантована фальсифікація. Але Зеля “слухає народ”. =ок

8/n Дебати Зеленського та Порошенко на Олімпійському стали Демонстрацією Народовластя та Демократії, телевізійно-інтернетним але традиційним козацьким вічем. Не тількі в РФ на заздрять, а в усьому світі. Слава Україні! А Зе вже зробив щось корисного, запропонувавши дебати.


Зеленський включив у свою команду лікаря Комаровського, який виявився повним ідіотом: