Кушнарева в 2007-му році могли вбити, щоб зробити Януковича лідером Ригів.

Один з рідких справжніх журналістів в Україні, Володимир Бойко, розмістив на своєму сайті статтю про вбивство в 2007-му році Кушнарева, харківського рига та конкурента Януковича у боротьбі за лідерство у Риго-Анальній партії. Бойко дає багато цікавих деталей. В статті є також багато гумору. Але на жаль, найбільш цікаву версію вбивства Бойко не розглядає. Також, Бойко не усвідомлює реальну роль бидло-маси, більшості населення, в формуванні корупційно-тоталітарного бантустану, де нам доводиться жити.

Кушнарева у 2007-му році могли вбити, щоб той не заважав Януковичу стати лідером Риго-Аналів.

Кушнарева у 2007-му році могли вбити, щоб той не заважав Януковичу стати лідером Риго-Аналів.

Мій коментар на сайті Володимира Бойка:

Кушнарева могли навмисно вбити, бо він заважав Януковичу стати лідером в Партії Риго-Аналів. А саме Януковичи хотіло поставити головою держави “Зовнішнє Управління”, також відоме як “Умовний Лондон”. Кушнарев претендував на лідерство, тому його могли просто вбити.
Спецоперація “Майдан-2” готувалася давно й була дуже важливою. Половина України мала бути відколена по Дніпру, і між двома половинами мала початися “громадянська війна”. Лугандон – це зменшена версія того, що було заплановано Лондоном.
Крім того, Бойко помилково пише про “Нас” і про “Них”. Насправді, бидло-маса живе в симбіозі з “верхівкою”, тобто тими представниками бидло-маси, які пролізли у верхівку бюрократичного і репресивного апарату. Так, київський лохторат віддав 10% голосів за колишнього мера Києва, який у п’яному вигляді збив насмерть трьох осіб, і важко скалічив ще одну.
Бидло-маса, яка складає до 90% населення, і є головною проблемою. Саме завдяки голосуванню бидло-маси за злочинців у “владі”, і не вдається нічого змінити.

“Напоминание: Сценарий Лондона по уничтожению Украины не отменен. Он отложен.”
https://thenewneandertalien.wordpress.com/2017/09/11/london-still-wants-to-destroy-ukraine/