Україною керує Зовнішнє Управління (Лондон). Порошенко працює “піар-клоуном” на Зовнішнє Управління. Ось це і є система влади в Україні.

Юля Тимошенко, та експертна група, дослідження якої Юля цитує, праві щодо того, що знецінення гривні та знищення банків були свідомими актами саботажу. Але Юля помиляється, коли каже, що Гонтарева чи новий керівник НБУ Смолій є “маріонетками Порошенка”. Порошенко сам є маріонеткою і на діяльність Національного Банку практично не має впливу. Також, Порошенко не має впливу на генералів Генштабу ВСУ, практично не має впливу на дії Кабміну, має вкрай обмежений вплив на судову систему. У Порошенка є кілька “мосек” – це Грицак з СБУ, Юра Луценко з Генпрокуратури, та його особиста охорона з Гелетеєм. Це все. Порошенко працює “піар-клоуном” на Зовнішнє Управління (Лондон). Порошенко ганяють на різні піарні заходи. Це його роль. Україною керує Зовнішнє Управління (Лондон). Накази від Зовнішнього Управління (Лондон) надходять до Адміністрації Президента, до апаратів Верховної Ради та Кабміну, безпосередньо до різних міністерств та відомчих установ. “Міністри” на 98% займаються виконання наказів Зовнішнього Управління (Лондон). Ось це і є система влади в Україні. На жаль, ніхто в Україні, в тому числі Юля Тимошенко не розуміє цієї системи.

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила під час погоджувальної ради ВР, що новопризначений глава НБУ Яків Смолій є абсолютно підконтрольним президенту Петру Порошенку

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявила під час погоджувальної ради ВР, що новопризначений глава НБУ Яків Смолій є абсолютно підконтрольним президенту Петру Порошенку

В тому, що стосується нового голови НБУ Смолія, – то це бізнесмен, який створив багато системних бізнесів, в том числі банків та страхових компаній, займався реальним сектором (молочні заводи, ферми). Тому Смолій – має бути меньшим “біо-роботом” ніж Гонтарева. Але тоді незрозуміло, що Смолій робив у НБУ під час правління Гонтаревої. Питання залишається відкритим. Смолій – це трохи краще ніж Гонтарева, але не гарантія “стабільності” гривні. Новий обвал на 80% може відбутися у будь-який момент.

Додатково:

МВФ в Украине: резня Продуктивного Класса бензопилой.