Вакцинація як засіб геноциду: українські діти вже помирають від невідомих хвороб, що схожі на побічні наслідки вакцінації.

Блискавична хвороба і кома. Батьки винуватять лікарів у смерті 3-річної донечки

Цей випадок дуже схожий на побічні наслідки вакцінації від кору викциною КПК від міжнародної фармацевтичної мафії, а саме GalxoSmithKline. Викцину цього виробника, яку закупили в обсязі 1.1млн доз у 2017-2018 для України, раніше, в 1987, вже забороняли через епідемії менінгиту в Канаді, Великобританії та Бразилії. Серед побічних ефектів вакцини КПК від кору: температура вище 39.5 градусів, у 10% випадків, вище 38 градусів у 60% випадків, енцефаліт, менінгит, судоми.

В кінці 2017-го і на початку 2018-го в Українських ЗМІ була організована масштабна кампанія з дезінформації про ніби то жахливу епідемію кору. Метою кампнаії дезінформації було виправдати закупівлью 1.1млн доз небезпечної та не ефективної вакцини КПК у міжнародної фармацевтичноій мафії. Істерія в українських ЗМІ, підтримана украінськими чиновниками психопатами, та лікарями психопатами та співучасниками цього злочину, досягла мети. Населення почало масово вакцінувати своїх дітей.

Побічні наслідки від вакциний КПК Пріорікс дуже схожі на те, що було з дівчинкою, яка померла. В статті написано, що дівчинка мала всі вакцини крім туберкульозу. Треба з`ясувати, коли була вакцінація КПК. Якщо незадовго перед хворобою, то причина має бути пов`язана із вакциною КПК. Також, ясно, що лікарі брешуть. Побачили, що немає вакцини від туберкульозу і вирішили використати це як “хворобу”. Детальніше: https://thenewneandertalien.wordpress.com/2018/02/10/vaccination-as-a-way-to-genocide-the-stupid-populace/ Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/bliskavichna-hvoroba-i-koma-batki-vinuvatyat-likariv-u-smerti-3-richnoyi-donechki-1111077.html

  П’ятниця 16.02.2018

  Блискавична хвороба і кома. Батьки винуватять лікарів у смерті 3-річної донечки

  атьки заявляють, що довідку про смерть було підроблено. Лікарі своєю чергою звинувачують батьків у тому, що ті не вакцинували дівчинку від туберкульозу.

  У тубдиспансері в Дніпрі за дві доби після оформлення померла дитина, яка трохи менше півроку не дожила до 4-річного віку.

  У довідці про причину смерті, наданій ТСН.ua батьками, вказано, що Ангеліна померла від гострого міліарного туберкульозу множинних локалізацій. Проте батьки дівчинки не вірять діагнозу та винуватять лікарів у помилці та підробці документів.

  ТСН.ua

  Як розповів брат дівчинки Володимир, їй стало зле ще в середині грудня. Температура трималася на рівні 38,5 градусів. Тоді їй викликали педіатра, який діагностував ГРВІ.

  Лікування дівчинці не допомогло, тож батьки відвели її до Криворізької дитячої лікарні №2, де вже інший лікар знову поставив діагноз ГРВІ.

  Зважаючи на те, що в Ангелінки постійно боліла голова, мама Людмила просила лікарів виключити менінгіт. Проте, за її словами, медики їй відмовили, запевнивши, що це зовсім не схоже на менінгіт. Решта аналізів (крові, сечі, калу і мазок на стафілокок) показали, що в дитини все добре.

  ТСН.ua

  Ангеліна пропила антибіотики і температура зійшла на 5 днів, але потім знову піднялася, тож дівчинку знову відвели до дитячої лікарні. Така біганина по лікарях тривала практично весь січень, каже брат дівчинки Володимир.

  Він розповів, що за словами лікаря в Ангеліни була інтоксикація організму з незрозумілих причин, тому він направив її на крапельниці Реамберину, які зазвичай призначають для відновлення після операцій. Повторні аналізи дівчинки знову були хороші, а флюорографія не показала відхилень.

  ТСН.ua

  Незважаючи на крапельниці, стан дівчинки погіршувався, а температура зросла вже до 39,5 градусів. Зрештою 29 січня дитину направили до реанімації міської клінічної лікарні №8, де вона перебувала під наглядом професора, доцента медичних наук та заступника головного лікаря.

  Ангеліна надійшла з діагнозом “тривалий фебрилітет (лихоманка) неясної етіології”, “вірусна інфекція невстановленої етіології”, “енцефаліт”. Її оглянув невролог, який поставив під питанням діагноз “гострий вірусний енцефаліт”.

  ТСН.ua

  30 січня Ангеліні зробили пункції, взявши на аналіз ліквор. Проте за словами родичів дівчинки, за цим аналізом не змогли підтвердити діагноз, тому направили дівчинку на МРТ мозку, яка підтвердила енцефаліт.

  “Ми зробили МРТ, діагноз був енцефалопатія і гідроцефалія. Їй начебто і легше вже ставало, але потім вночі у дитини почалися судоми, і вони вирішили, що потрібно виключити туберкульоз. Хоча вже було два знімки легень, все було чисто. Вони взяли ліквер другий раз 2 лютого. Мені сказали, що це чиста формальність, що так потрібно”, – каже мама Ангеліни.

  ТСН.ua

  До речі, в епікрізі написано, що судом у дівчинки не було. Проте Людмила розповідає, що вони почалися 2 лютого. Тоді дівчинці нібито вкололи транквілізатор “Сибазон”, який також не вказаний серед препаратів.

  Другий раз ліквер брали для того, щоб виключити туберкульоз, пояснила мама.

  “Коли вона впала в судоми, її поклали під наркоз і зробили пункцію. Сказали, що треба відвезти до тубдиспансеру”, – сказала Людмила і пояснила, що одну пробірку з рідиною вона разом з чоловіком повезла до тубдиспансеру на аналіз. І, як виявилося пізніше, була ще друга пробірка, аналіз якої зробили у 8-й лікарні.

  Відео3-річна дівчинка кілька днів мучилася, поки лікарі не могли встановити діагноз

  У Дніпрі в тубдиспансері померла Ангеліна. Від вставнолення діагнозу – туберкульоз – до смерті пройшло лише кілька днів. Батьки не вірять лікарям і кажуть, що довідку про смерть було підроблено. Лікарі своєю чергою винуватять батьків у тому, що ті не вакцинували дівчинку від туберкульозу.

  Укрaїнa Сьогодні, 19:07

  Facebook 1
  ВКонтакте
  Google+
  Twitter
  Viber

  Людмила наголошує, що дані цих двох аналізів, проведених у різних медзакладах, не збігаються за показником цитозу. Причому результати аналізу у тубдиспансері їй повідомили вже за чотири години, що викликає в неї сумніви щодо того, чи дійсно проводився цей аналіз.

  Людмила нарікає, що не бачила результатів аналізу. Їй тоді лише в усній формі повідомили, що в дитини виявили туберкульоз і її треба терміново везти до тубдиспансеру міста Дніпро. Дитину не могли залишити у Кривому Розі, оскільки там немає спеціалізованої протитуберкульозної реанімації.

  Читайте також: “Він кричав криком на весь поверх”. 7-річний хлопчик пережив п’ять годин пекельного болю через лікарів

  Транспортувати дитину, як повідомили мамі, мала криворізька швидка о 9-й ранку 3 лютого. Проте у призначений час машина не приїхала.

  “Виявилося, що криворізька відмовилася везти. Приїхала дніпровська. Вони мені сказали, що дитина дуже важка, протягом години може померти”, – розповіла Людмила.

  Врешті решт Ангеліну доставили до Дніпровського тубдиспансера лише близько 4-ї години дня 3 лютого. Дитина була вже у стані коми. Там їй призначили лікування від туберкульозного менінгіту, проте було вже запізно. Ангеліна померла вночі проти 5 лютого.

  ПОЗИЦІЯ ЛІКАРІВ

  Лікарі, які займалися маленькою пацієнткою, здебільшого відмовлялися від коментарів, наголошуючи, що не можуть надавати інформацію про пацієнта.

  Читайте також: Небезпечний менінгокок. Як вберегтися від смертельної бактерії

  Натомість медики звинувачують батьків у неадекватній поведінці та недбальстві стосовно здоров’я дитини.

  “Батьків треба притягнути до відповідальності за те, що вони не стежать за своєю дитиною, що допустили туберкульоз. Їм все давали (аналізи, – ред.) на руки”, – заявив заступник головного лікаря міської клінічної лікарні №8 Андрій Григоренко.

  Зокрема, батькам закидають те, що Ангеліну не вакцинували від туберкульозу, хоча всі інші необхідні щеплення у неї були.

  Лікар Сергій Таран, який приймав Ангеліну у Дніпровському тубдиспансері, повідомив, що вона надійшла з діагнозом туберкульозний менінгіт який є смертельно небезпечним.

  “Стрімкість хвороби була обумовлена тим, що дитина не була щеплена у пологовому вакциною БЦЖ (проти туберкульозу, – ред), і надалі мама від неї відмовлялася. Це ситуація, яка не дає нам часу на надання допомоги таким дітям. Такі діти навіть з дрібної локалізації дають генералізацію процесу, миттєве розповсюдження туберкульозної бактерії в усіх органах з надважкою інтоксикацію, яка швидко приводить до смерті дитини”, – пояснив Таран.

  РОЗСЛІДУВАННЯ

  Батьки впевнені, що встановлений лікарями діагноз не відповідає дійсності. Вони не вірять у те, що у дитини так швидко міг розвитися туберкульоз, тому звернулися до правоохоронних органів у Дніпрі та у Кривому Розі.

  Родичі також домагатимуться проведення ексгумації тіла дівчинки та проведення нових аналізів для перевірки вказаної лікарями причини смерті.

  ТСН.ua звернуся із запитом до правоохоронних органів. Відповідь надійде згодом.

  © За матеріалами ТСН.ua