Російськи генерали зраджують своїх у Сирії.

7-го лютого 2018-го року в Сирії, під удар артилерії та авіації США, потрапила військова колона, до складу якої входила значна кількість найманців з російської Приватної Військової Компанії, “ЧВК Вагнера”. Серед російських найманців можуть бути велики втрати. Розібратись які саме втрати і які були обставини цього бою є досить важко. Доступна інформація – це в першу чергу вброси і дезінформація, що публікують тролі та ЗМІ. Тобто – це реакція Міністерства Пропаганди.
По посиланню – запис про цю подію у блозі ватного кримського зрадника, що пише під ім`ям Colonel Cassad. В статтях по Сирії у цього субьєкта трохи меньше брехні.

Кілька важливих постулатів, які необхідно усвідомити, щоб зрозуміти події:

Правило Виживання: Типовий психологічний профіль генерала – це зрадник. А також, екстремальний садист по відношенню до власних солдатів та офіцерів.

З початку агресії РФ проти України у лютому 2014-го, ми стали свідками масової зради військових генералів ВСУ, а також особистого складу ВСУ (80%), та генералів та особистого складу МВД та СБУ (60% зрадників в СБУ Луганській області, більше 90% зрадників в МВД та СБУ Криму).

Пізніше, почалася системна зради генералів та офіцерів ВСУ під час бойових дій на Донбасі. Фактично всі поразки ВСУ на Донбасі були результатом зради українських генералів та верхівки української бюрократії.

На фоні тотальної зради україньских генералів, генерали російськи виглядали краще. Вони не зраджували, а схиляли до зради українських генералів.
Треба зазначити, що проти генералів Генштабу ВС РФ гибрдино воювало ФСБ РФ. ФСБ від початку було проти агресії РФ в Україні. Але “розборки” обмежувались зіткненнями між підрозділами ЛДНР та ФСБ і підконтрольних йому структур. Випадки, коли б під удар ВСУ підставляли підрозділи ВС РФ чи лугандонських найманців, не були широкою практикою.

В Сирії, однак, ситуація інша. Нарешті, генерали Генштабу ВС РФ проявили свою суть. Тобто суть типового генерала, схильного до зради і до садизму у відношенні до своіх підлеглих.

Суть конфлікут в Сирії наступна:

– Гибридну віну проти Сирії веде “Умовний Лондон” (“Гибридна Британська Імперія”).

– Мусліми ІГІШ, та інші мусліми – це гибридна армія “Умовного Лондону”. Складається ця гибридна армія з людьского мотлохо, з найманців-полудурків зібраних по всьому світі, в тому числі в РФ. До релігії ці люди не мають ніякого відношення. Вони не мають ні інтелекту ні моралі і є чистим гарматним м`ясом.

– Генерали, спецслужби та бюрократія багатьох країн використовуєтьйя “Умовним Лондоном” в якості “Слабких розумом Амбалів” для війни проти Сирії. Це стосується генералів та спесслужби Ізраїлю, США, Турції, деяких арабських країн. Слабкі розомом Амбали погано розуміють мету та наслідки конфлікту в Сирії.

– Іниціатива підтримати народ Сирії, президента Асада та його клан алауїтів, – це ініциатива “Умовного ФСБ”, Патрушева-Бортнікова, тобто тих, хто в РФ відстоює суверенітет.

– Путін є агентом “Умовного Лондону”, який був завербований ще у Німеччині між 1985-1990-ми роками. РФ живе у стані “гибридної окупації”.

– Путін вже давно отримав наказ вивести всі війська з Сирії. Умовний Лондон хоче повного знищення Сирії та геноциду населення. Путін, та Генштаб ВС РФ, які керуються безпосредньо “Умовним Лондоном”, наполягають на тому, що війська треба виводити з Сирії. А “Умовний ФСБ” – проти цього.

Таким чином склалася ситуація, де Путін не може надати накази і вивести війська із Сирії. Щоб примусити “Умовний ФСБ” дати згоду на евакуйцію із Сирії, організована ціла низка реальних атак на групу ВС РФ та ЧВК Вагнера в Сирії. А навколо цих атак, іде психологічна війна та психологічний тиск на “Умовний ФСБ”. Так, і безпосредньо генерали ВС РФ, і тисячі тролів та ЗМІ верещать про страхні втрати і небезпеку. Серед таких тролів помічений шизофренік Гіркін, який колись командував збройними угрупуваннями в Криму а на Донбасі, а сьогодні працює про-Путінським тролєм. Гіркін належить до мережі дезінформаціїй, яка керується “Умовним Лондоном”.

07.02.2018 відбувся явний факт зради з боку російських генралів. Повідомляється, що ВС США попередили ВС РФ, що будуть бомбити колону, але генерали РФ приховали, що в колоні будуть найманці росіяни. Крім того, під час бою, колона сирійцев та російських найманців не отримала артилерійської підтримки. Згідно з вбросами, так відбулось бо “дрони подавили артилерію”. Більше схоже на те, що артилерія просто отримала наказ не стріляти. Ми бачимо такі дії на протязі вже чьотирьох років з боку українських генералів.
Колона не отримала й підтримки з повітря й підтримки від ПВО. Знов, важко знайти інше пояснення ніж навмисний саботаж своїх.

Таким чином, ми бачимо як генерали та офіцери Генштабу ВС РФ, “гибридно” підконтрольні “Умовному Лондону”, зраджують своїх. Російські генерали приєднались до україньских генералів у демонстрації головного “мистецтва війни” – зраді.

Додатково:

Більше 95% ЗМІ та тролів в Україні контролюються “Всесвітнім Міністерством Попаганди” зі штаб-квартирою у Лондоні. На практиці, ЗМІ та тролі отримують грошову винагороду за розміщення дезінформації від певних осіб в Україні. Так звані “олігархи” забовьязані утримувати власні ЗМІ, але зміст дезінформації, що друкують ці ЗМІ, визначається не олігархами, а централізовано, Міністерством Пропаганди у Лондоні та його підрозділами. Дрібні Інтернет сайти та тролів підкупають через широку мережу створену за наказом із Лондону. Фінансують розміщення дезінформації в мережі – “олігархи”, переважно за рахунок грабіжницьких тарифів на електроенергію та опалення для бидло-маси.

Більше 95% ЗМІ та тролів в РФ також контролюються “Всесвітнім Міністерством Попаганди” зі штаб-квартирою у Лондоні.

І в РФ і в Україні сидять “окупаційні адміністрації”. Обидві країни живуть у стані “гибридної окупації”. Деяки елементи суверенітету зберігаються. Але загалом, ті особи, які відстоюють суверенітет в РФ та в Україні НЕ усвідомлюють факту гибридної окупації.

В стані гибридної окупації знаходится Європа та США. Увсеь “Західний Світ”, більшість країн світу.