Кривий Ріг: екс-ригу Вілкулу на виборах намалювали в 2.3 рази більше голосів ніж 90тис, які він отримав у попередніх 2-х турах.

Режим Внутрішньої Окупації практично вже перетворив нашу країну на бантустан під контролем РФ. Вибори у Кривому розі 27.03.2016 стали новим етапом – українську бидло-масу позбавили права голосу. Ригу Вілкулу “намалювали” в 2.3 рази більше голосів, ніж ті 90 тис які він спромігся отримати у двох попередніх турах. Фальсифікація була на стільки масштабною і зухвалою, що стає зрозумілим, – Режим Внутрішньої Окупації більше не дозволить волевиявлення населення на виборах.

Кілька слів про те, хто такий Вілкул. Саме в Дніпропетровській області Вілкули почали пілотний проект по заселенню України китайцями. Януковичу прийшов наряд від “Внешнего Управления” – віддати китайцям в оренду 3млн гектарів землі, дозволити розселення китайців. Що Янукович і виконав. А початок проекту – 100тис гектарів у Дніпропетровській області, у ригів Вілкулів. Тобто, бидло-маса, яка голосує за Вілкулів, фактично голосує за свій власний геноцид і заселення звільненого життєвого простору китайцями. До речі, Путін, який не є ніяким “Злим  Генієм”, а просто дурною маріонеткою, теж отримав наказ віддтати китайцям землю. Що і зробив – 4 млн гектарів коло Байкалу.

Також треба звернути увагу на масовий колобораціонізм політичних партій, ЗМІ, грантоїдів та Госдепляді (радіо Свобода-Госдеплядь, посол Пайєтт, і т.д.).

Однією з “технологій” фальсифікації виборів та зомбування дурної бидло-маси є правило, за яким ЗМІ ніколи НЕ пишуть точну кількість виборців, скільки прийшло, скільки і за кого проголосувало. А лінива дурна бидло-маса не звикла що би то не було перевіряти і взагалі замислюватися про щось.

У виборах у Кривому Розі додалася ще одна “технологія”, Центральна виборча комісія, яка вже другий рік НЕ легітимна, не розміщує взагалі ніякої інформації про останні три тури виборів в місті Кривий Ріг. Це та сама ЦВК, яку очолює маніяк Охендовський, власник придбаного на зарплату чиновника палацу, якому заздрять Ротшильди.

Тому, щоб зрозуміти, що відбулось у Кривому Розі, довелось рахувати все самому.

Всього виборців в Кривому Розі – 521тис. 287*100/55=521тис

chrome_2016-04-01_13-00-13.png

В 1-му турі місцевих виборів 25.10.2015,

явка була 39%, тобто 39%*521=203 тис.

З них за Вілкула проголосувало 45% від явки, тобто 203*45%*=91 тис.

chrome_2016-04-01_13-02-07.png

chrome_2016-04-01_14-18-06.png

В 2-му турі місцевих виборів 14.11.2015,

явка була 39% ТАКОЮ Ж як в попередньому турі, тобто прийшли ті ж самі 203 тис.

З них за Вілкула проголосувало приблизно стільки ж – 89тис.

chrome_2016-04-01_12-54-55.png

Висновок: в обох турах – однакова явка 39%, або 203 тис,  і однакова кількість за Вілкула – коло 90тис.

Але на позачергових виборах 27.03.2016, явка вже 287 тисяч, 55%, або на 85 тисяч більше. З них за Вілкула – 74% або 209 тис. Тобто у 2.34 рази більше ніж ті 90 тис, які риго-анал Вілкул спромігся отримати у попередніх двох турах.

Цей стрибок явки та кількості голосів за Вілкула – явна ознака зухвалої і масштабної фальсифікації.

Режим Внутрішньої Окупації ЗНАХАБНІВ. Режим впевнений у пасивності бидло-маси, впевнений у колоборационізмі депутатів та партій, впевнений у колобораціонізмі зомбо-ЗМІ. І нарешті, – і це головне, – Режим Внутрішньої Окупації впевнений у кришуванні Госдеплядямі і Гейропою. Тому 27.03.2016, Режим Внутрішньої Окупації пішов на зухвлу фальсифікацію, на яку не наважився піти у жовтні та листопаді 2015 року.

Механізм фальсифікації, скоріше за все, – це друк десятків тисяч зайвих бюлетенів, їх підпис і підміна цілих урн з бюлетенями на урни з вже заповнені бюлетенями. Саме такий механізм схоже був застосований у Львові в жовтні 2015-го, хоча можливо не в таких масштабах. У Львові друкували бюлетені у мало-відомої київської фірми, яка НЕ має своєї друкарні. А після виборів, на смітниках знаходили мішки з заповненими бюлетеням.

Механізм підкупу виборців, про який написали Колесник, Семенчинко та інші кандидати, тобто “160 сімей отримали по 500грн”, НЕ зміг би на стільки підвищити явку. Не зміг би дати в 2.3 рази більше голосів риго-аналу Вілкулу.

Колобораціонізм

Виборча комісія у Кривому Розі складається із 18 осіб, з них мінімум 9 – не належать до шоколадних чи ригів. Тобто комісія могла б легко заблокувати результати виборів. Але не зробила цього. Це – прямий колабораціонізм з шоколадними і ригами, тобто силами, які здають Україну під контроль РФ.

Місцева Рада Кривого Рогу має достатньо депутатів, які не належать до шоколданих чи ригів. Вони також мали б писати заяви в НАБУ, СБУ, прокуратуру, правоохоронні органи. Вони мали б створити комісію, застосувати інші засоби, мобілізувати населення на мітинги. Але не роблять цього. Вони – колоборанти.

Верховна Рада, мала б створити слідчу комісію, бо така зухвала фальсифікація, – це загроза конституційному строю. Але ВР вже давно перетворилась на “обезьянник”. Саме на Верховній Раді, її депутатах – головна відповідальність за вакханалію і хаос у країні. Саме депутати відповідають за дотримування Конституції. Тому більшість депутатів Верховної Ради мають бути арештовані і засуджені за державну зраду.

Кожна четверта норма Конституції НЕ виконується. В Україні хаос, руїна. Бидло-маса перетворюється в напів-тварин. Життєздатна частина населення – пасивна, деморалізована. Все це – на фоні “спец операції” по зливу України під контроль РФ. Спец операції, яку вже багато років проводить в Україні “Внешнее Управление”. Мета спец операції – посилення РФ, як майбутнього супротивника для імітації нової, цього разу ядерної, світової війни, “перезавантаження” світу.

Що робити:

Додатково, оновлення від 23.03.2018:

“Марши за 23-е февраля” в Украине организованы по приказу Внешнего Управления (Лондон). Исполнители – коррумпированные чиновники.

Кроме организации парадов с красными флагами и серпами-молотами, Вилкулы прославились тем, что фальсифицировали выборы, проходят по делам о коррупции, первыми подписалi проект-пилот с китайцами по аренде трех миллионов гектар сельскохозяйственной земли на 50 лет и завозу китайских поселенцев.

Кроме организации парадов с красными флагами и серпами-молотами, Вилкулы прославились тем, что фальсифицировали выборы, проходят по делам о коррупции, первыми подписалi проект-пилот с китайцами по аренде трех миллионов гектар сельскохозяйственной земли на 50 лет и завозу китайских поселенцев.

Додатково, з дискусії в інтернеті:

N_Neandertalien
le 23 février 2018, 21:21:02 VÉRIFIER RÉDUIRE PROMOTE
SupprimerSuivre
Мэром Кривого Рога является Вилкул-старший, бывший рыг (член Партии Регионов). Мэром этот Вилкул стал в результате наглой фальсификации. Было 3 тура, в первых двух, Вилкул набирал по 90тыс голосов, а в третьем, Вилкулу нарисовали 230 тыс голосов. Сливал выборы мэр – скомпрометированный Семен Семенченко. Он был кандидатом на тех выборах и сразу согласиля с результатом, “блокад” и “майданов” организовывать не стал, вернулся в Киев.
В семье Вилкулов есть еще и сын, котрый при Януковиче был губернатором в Днепропетровске (и на других руководящих должностях). Вилкул прославился тем, что первым подписал проект-пилот с китайцами по аренде сельскохозяйственной земли и завозу китайских поселенцев. Вся сделка, которую подписали связанные с Януковичем компании, предусматривала передачу трех миллионов гектар сельхоз земли китайцам на 50 лет и завоз китайских поселенцев.
Сегодня в Кривом Роге, кроме парадов со звездами, организовывают отравление детей вакцинами.
Заключение: пока дурная быдло-масса обдрачивает звезды и знамена, у нее отжимают землю и жизненной пространство, ее травят.

N_Neandertalien
le 24 février 2018, 02:31:00 VÉRIFIER RÉDUIRE PROMOTE
SupprimerSuivre
Нет, не только в Кривом Роге. Вакцинами травят везде в Украине, в РФ, в Гейропе и в США.
Швондер-Порошенко действительно подпишет что угодно. Вообще любой документ. Швондер-Порошенко – неадекват, и почти ничем не управляет в Украине.

“Вакцина не совковая, а производства GlaxoSmithKline. В РФ, Гейропе и США используют такую же. Среди заболевших корью, больше вакцинированных, чем не вакцинированных. Истерию об “эпидемии кори” в Украине нагнетали абсолютно все СМИ, в том числе “про-российских” олигархов. В пользу GlaxoSmithKline. Каже так? Не в пользу Путена, а в пользу фармацевтической мафии?
Ты почитал бы, что написано по ссылке, немного прозрел бы.”
RÉPONDRE

colomb300
le 24 février 2018, 20:01:26
А Вольцман, я так понимаю, всенародно избранный и за него каждый украинец жопу себе порвет
RÉPONDRE

N_Neandertalien
le 24 février 2018, 21:02:13 VÉRIFIER RÉDUIRE PROMOTE
SupprimerSuivre
Вальцману, он же Швондер-Порошенко, накрутили немного. До 54%. У него могло быть меньше, чем 50%. Может быть 48%. Но выборы Порошенко – это, прежде всего, успешная операция по манипулированию массовым сознанием. На всех каналах было зомбирование за Порошенко, у всех троллей, и .т.д. Во Львове за него проголосовало 75%, в Киевве – 55%. И это без фальсификаций.

В случае с Вилкулом, фальсификация наглая и очевидная. Было 90тыс голосов в предыдущих турах, в дополнительном – аж 230 тыс. То есть даже больше, чем приходило голосовать в предыдущих турах.
Порошенко НЕ контролирует избирательную машину, не понимает происходящего, находится в неадекватном состоянии. Устранился (по приказу Внешнего Управления) от исполнения обязанностей президента. Поэтому и в случае с Вилкулом, Порошенко НЕ подпускали к этой проблеме. Порошенко – фигурант. Аналогичная ситуация в Германии (Меркель), во Франции (Макрон), в Канде (Трюдо), в РФ (Путин), в большинстве стран с европейским населением.