900тис гектар під енергетичну вербу вистачить Україні, щоб повністю замінити природний газ для опалювання на біомасу.

opera_2016-03-16_14-10-40.png

Які площі потрібні, щоб повністю замінити природний газ на біомасу для опалювання?

“з одного гектара верби компанія планує отримувати 60 тонн біомаси кожні три роки.” Або, 20 тонн/рік.

opera_2016-03-16_14-17-43.png

1кг біомаси (дрова) = 1м3 природного газу = 11 кВтч

Приймемо, що українське населення і ЖКГ споживають 18млрд м3 природного газу.

Тоді, щоб повністю замінити природний газ на біомасу для опалюванняй потрібно: 18млрд м3/20тонн = 900 000 гектар.

Такі невикористані площі в Україні є. Крім того, між деревами можна пасти домашню худобу і отримувати м’ясо, молоко.

5.jpg

Висновок: використання природного газу для опалення є чистою аферою. Мета: перетворення бидло-маси на рабів, збагачення диктаторів-муслімів і диктаторів-Путлерів по всьому світі, фінансування гібридних війн та розселення муслімів в країнах з європейським населенням. Можлива ця афера виключно через дурість лохторату, бидло-маси, 90% населення, та контроль Закулісних Кабалів, над світовими засобами масової інформації. “Закулісні Кабали” – це Глобальна Прихована Фашистська Держава. Вона контролює бюрократію більшості країн світу.

Також можна запитати себе, чому Міжнародний Валютний Фонд не видасть України кредити на створення ферм по розведенню енергетичної верби, на переобладнання котельних на тверде паливо? Чому ці кредити не видадуть ветеранам війни (АТО) на Донбасі для створення таких господарств? Відповідь – тому, що мета Міжнародного Валютного Фонду – це знищення Продуктивного Класу України, знищення українського етносу.

Треба запитати себе ще й навіщо, Україна має “продавати” комусь землю, чи здавати її в оренду китайцям. Швидко і прибутково можна використати 900 тис гектар землі, створити тисячі фермерських господарств, забезпечити працею і доходом тисячі сімей, збільшити виробництва м’яса та молока. Але план Глобальної Прихованої Фашистської Держави, яка контролює бюрократію, в тому числі в Україні і в РФ, інший: “українську землю – китайцям, геноцид – українцям, геноцид – слов’яно-арійському етносу”.

"Russian World" in Ukraine will have a Chinese face

Лицо “Русского Мира” будет китайским.

І в РФ і в Україні, землю віддають китайцям по одній схемі і по наказу з одного “господаря”, – Глобальної Прихованої Фашистської Держави.

opera_2016-03-17_14-18-38.png

Organigram of the External Rule in Russia. Place of Putin in decision making *** Органиграмма “Внешнего Управления” в РФ Место Путина в иерархии принятия решений

Organigram of the External Rule in Russia. Place of Putin in decision making *** Органиграмма “Внешнего Управления” в РФ Место Путина в иерархии принятия решений