Новий Майдан. Вимоги “Революційних Правих Сил” від 21.02.2016, повний текст.

chrome_2016-02-22_01-12-50.png

Новий Майдан. Вимоги “Революційних Правих Сил” від 21.02.2016, повний текст, 20 пунктів. – Революційні Праві Сили, 21.02.2016 – Зачитана екс-нардепом ВР Кармазіним Програма програма дій Руху “За відновлення конституційного ладу в Україні”

Переклад на російську – по посиланню. Також є переклад на англійську – посилання.

Революційні Праві Сили, прес-конференція 20-21.02.2016

Зачитана екс-нардепом ВР Кармазіним Програма дій Руху “За відновлення конституційного ладу в Україні”

 1. відновлення в Україні Конституційного ладу та звільнення політичних в’язнів,

 2. негайна відставка уряду та голови Національного банку України. Створення слідчих комісій по діях Кабінету Міністрів України, Апарату Президента України, Верховної Ради України, через їх незадовільну діяльність. Заборона участі у владі всім, хто був при владі останні 10 років та своїми діями завдав великої шкоди Україні.

 3. Введення військового стану у Луганській, Донецькій областях та у Криму.

 4. Відокремлення влади від бізнесу. Передача керівництвом держави активів, які знаходяться в Україні та за кордоном, у державну власність, або добровільний відхід можновладців-бізнесменів від влади.

 5. Негайна відставка секретаря РНБО (Н.Н.: Турчинов),  та начальника Генштабу ЗСУ, керівників усіх силових відомств, та … притягнення до кримінальної відповідальності.

 6. Проведення виборів міністрів на професійно-патріотичних засадах, з обов’язковою публікацією та обговоренням їх програм розвитку галузей під контролем громадськості. Обрання нового прем’єр-міністра України після громадського обговорення у триденний термін.

 7. Побудова Меморіалу Небесної Сотні.

 8. Запровадження дієвого механізму громадського контролю за владою.

 9. Прийняття закону про проведення Установчих Зборів України після перемоги над агресором та відновлення територіальної цілісності України. Після, бо в статті 157 Конституції України написано, що під час військового стану Конституція НЕ змінюється.

 10. Запровадження відкритого тарифоутворення та введення заборони на підвищенна тарифів у сфері житлово-комунальних послуг. Утворення громадських наглядових рад по контролю суб’єктів природних монополій.

 11. Введення державного управління до банків з російським капіталом.

 12. Публічне визнання “Мінських угод” як антинародних антиконституційних та нелегітимних. Перехід до нового формату врегулювання військового конфлікту на базі Будапештських угод з залученням  Польші та Туреччини (Н.Н.: залучати Туреччину – це єдина велика помилка. Туреччина є під контролем  “Зовнішнього Управління”, як і Кремлядь. Фронтмен там –   неадекватний клоун Ердоган, подібний до Путіна. Турецька влада геноцидить свій народ, етнічну групу курдів(20% населення), та підтримує терористів у Сирії. Туреччина не визнала санкції проти РФ, поставляє продукти до РФ, до Криму ходить турецький паром. Вимога “залучити Турцію” можливо висунута якимось з недалеких камуфляжників. А от залучити Польщу – дуже правильно. У Польщі йде “революція згори” – обрана влада, націоналісти, веде боротьбу за суверенітет із “Зовнішнім Управлінням”).

 13. Мораторій на одержання державних кредитів від МВФ, Світового Банку, інших фінансових організацій на проїдання.

 14. Демонополізація підприємств природних монополій шляхом створення народних акціонерних компаній.

 15. Створення гідних умов праці та достойних заробітних плат, як основи для достойних пенсій.

 16. Запуск механізму процедури імпічменту президента України у випадку невиконання вимог Конституції і українського народу.

 17. Негайне скликання пленарного засідання Верховної Ради України з розгляду вимог народу України та з ліквідації хибного курсу уряду та Верховної Ради за останні 2 роки.

 18. Держприкордонслужбі вжити невідкладних заходів з недопущення виїзду за межі України членів уряду, їх заступників, керівників правоохоронних та інших  центральних органів влади, народних депутатів України, керівникам судів та суддям, та членам родин всіх зазначених категорії.

 19. Національному Банку України та всім організаціям державного фінансового моніторингу негайно зупинити всі перерахування коштів з банків, розташованих на території України в офшорні зони.  

 20. Прокуратурі України відновити здійснення нагляду  за дотриманням конституційних прав та свобод громадян, Конституції України, у відповідності до статті 121-ї Конституції України.

Коментар Кармазіна: стаття 5 Конституції передбачає, що народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади. Ці (20 пунктів вимог) направлені на безпосереднє здійснення … влади народом.

Громадський Рух за Відновлення Конституційного Ладу в Україні є надпартійним і відкритий для любої політичної і громадської організації з одною єдиною метою – відновлення Конституції і відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, її економічної могутності.

(Н.Н.: попередній “майдан-2 в 2013-14” був ініційований “Зовнішнім Управлінням” як “спец операція”. Самі майданівці були пасіонаріями, але їх спротив та героїзм був використаний “Зовнішнім Управлінням”. Помилкою пасіонаріїв майдану-2 в 2013-14х  роках була відсутність вимог та пасивність, яка дозволила покидькам спочатку “очолити” протест, а потім, під команду “Зовнішнього Управління” перетворити протест на “спец операцію”. Зовнішнє Управління на протязі 2-х років готувало ще одну “спец операцію майдан”. Завдання – довершити план, якій не вдалося реалізувати під час спец операції майдан-2, а саме – відірвати від України ВСІ Східні Області. Тому відрізнити Новий Майдан від “спец операції Зовнішнього Управління” можна завдяки висунутим вимогам. Аналіз показує: вимоги правильні, почався Новий Майдан. А Новий Майдан –  це єдине, що врятує населення України від геноциду. А разом з Українським населенням, перемога України врятує й населення всього світу. Бо Зовнішнє Управління зливає Україну Кремлю з метою утворення більш потужного супротивника США у майбутній ядерній війні.)

Відео з прес-конференції: