Госдеплядь: «У кожного українця будуть скляні буси, в обмін на легалізацію Лугандонії, Одесії, Крим-татарії, Мало-росії, Закарпатського Нем-Тудома, Чайна Києва.

Госдеплядь: «У кожного українця будуть скляні буси, в обмін на легалізацію Лугандонії, Одесії, Крим-татарії, Мало-росії, Закарпатського Нем-Тудома, Чайна Києва.   Госдеплядь, злоякісна про-Кремлівська фракція бюрократії США, та український мародери-міньєтчики, пропонують українцям «LNG-газ» та скляні буси, в обмін на ліквідацію України.

Госдеплядь: «У кожного українця будуть скляні буси, в обмін на легалізацію Лугандонії, Одесії, Крим-татарії, Мало-росії, Закарпатського Нем-Тудома, Чайна Києва.
Госдеплядь, злоякісна про-Кремлівська фракція бюрократії США, та український мародери-міньєтчики, пропонують українцям «LNG-газ» та скляні буси, в обмін на ліквідацію України.

Мародер, ідіот, та міжнародний міньєтчик, Арсеній Яценюк, виконав наказ своїх кураторів та вкинув в медіа простір інформацію про будівництво LNG терміналів для газу і допомогу США в питанні пропуску танкерів через Босфор, які до цього часу Туреччина пропускати відмовляється категорично.

Українцям кидають нову “кістку”, щоб переконати їх віддати території, перетворитися на кілька бантустанів – Лугандонію, Одесію, Крим-татарію, Мало-Pосію, Ново-росію, Чайна-Київ.

По-перше: Україна видобуває 20 млрд м3 газу. Це більше ніж все споживання Польщі, ВВП якої більше за Український. Тому на потреби населення газу більше ніж достатньо.

Yatsenyuk in 2012: Ukraine extracts enough of its own gas - 20bn m3

Yatsenyuk in 2012: Ukraine extracts enough of its own gas – 20bn m3

Турки, навіть не приєдналися до санкцій проти Росії, і ніяких танкерів вони не пропустять. Турки, як і іранці, розкусили Госдеплядій, лоботомізованих бюрократів-вредителів, та посилають їх на три букви. Тому ніяких танкерів через Босфор не буде.

Промисловість, яка споживає газ в Україні належить олігархам. Олігархи – це промокашки, які тримають гроші на Заході і через це – є західними проститутками і працюють на злоякісні фракції Західної бюрократії. Найкращий приклад – це Пінчук-Кучма, головний агент Госдепляді в Україні, та Заур, пакистанець та агент КДБ, який отримав громадянство Великобританії в обмін на фінансування зомбо-СМІ KyivPost. Через KyivPost зомбують міжнародну англо-мовну аудіторію. Олігархи також співпрацюють і залежать від Кремляді.
Працюють на підприємствах олігархів – “лохторати”, бидло-маса, нежиттєздатне населення. Це ті люди, яким було “добре” у кримінально-тоталітарному бантустані Донбасс за часів Януковича.
Тому постає питання: а навіщо нам промисловість, що споживає газ, якщо вона народжує олігархів та плодить бидло-масу, лохторатів?

Фактично, промисловість, яка використовувала газ з РФ на сьогодні знищена. Добрива при високій ціні на газ – не конкурентноспромжні. Металугри вже відійшли від використання газу або збанкрутували. Багато прідприємств в Донбасі просто зруйновані.
Тому ніякого “газу” нам не потрібно. Вистачить свого. Додатковий можна тимчасово купляти з Європи. Через LNG дружніх Прибалтики та Польщі, по трубах.
Міньєтчиків Яценюка, Підорашенку, треба гнати якнайшвидше. Вони ведуть нас до Лугандона всієї України.
Виходьте на Віче, яке організує Правий Сектор 21.07.2015 o 19:00. Не оглядайтесь на Обивателя. Обиватель лиже собі яйця і нічим не цікавиться. Його доля і те життя, на яке він насправді заслуговує, – це працювати за банку тушенки, за їжу, – так, як це відбувається в окупованому Лугандоні.

21 липня о 19:00 на Майдані Незалежності відбудеться народне віче

21 липня о 19:00 на Майдані Незалежності відбудеться народне віче “Геть владу зрадників!”, яке організовує Військово-політичний рух “Правий сектор”.

Якщо ти – життєздатний, якщо заслуговуєш мати власний життєвий простір, мати доходи і добробут середнього класу, ти будеш виходити і підтримувати акції Патріотів. Тільки Патріоти врятують Україну.

Англійська версія плаката:

US State Department: “Each Ukrainian will have beautiful GLASS BEADS, and LNG-gas, if they accept splitting Ukraine into bantustans Lu-condomia, Little-Russia, Novo-Russia, Odessia, Crimean-mulsim-tartaria, China-Kyiv”.  US State Department, «The Lobotomized Power» is a malicious pro-Kremlin faction of US bureaucracy. To achieve its goal of a «World without America», they use marauders and idiots to destroy Ukraine. Info: Ukraine extracts 20bn m3 of its own natural gas. It is more than consumes entire Poland and it is enough for own consumption. Ukraine does not need Russian or LNG-gas.

US State Department: “Each Ukrainian will have beautiful GLASS BEADS, and LNG-gas, if they accept splitting Ukraine into bantustans Lu-condomia, Little-Russia, Novo-Russia, Odessia, Crimean-mulsim-tartaria, China-Kyiv”.
US State Department, «The Lobotomized Power» is a malicious pro-Kremlin faction of US bureaucracy. To achieve its goal of a «World without America», they use marauders and idiots to destroy Ukraine. Info: Ukraine extracts 20bn m3 of its own natural gas. It is more than consumes entire Poland and it is enough for own consumption. Ukraine does not need Russian or LNG-gas.