Новини від 24.08.2014 – The New Neandertalien News – 24.08.2014

Ложкин (человек-рептилия, глава Администрации президента Украины, медиа олигарх, владелец армии троллей): "Я контролирую твое сознание"

Ложкин (человек-рептилия, глава Администрации президента Украины, медиа олигарх, владелец армии троллей): “Я контролирую твое сознание”


 

1. “Великий Отечественный Разгон Майдана” – Порошенко в історіі людства

На День Незалежності Порошенко заявив, що ця війна стане “Великою Вітчизняною” для України. За тією ж логікою, разгон Майдану, який вдався Порошенко-Вальцману набагато краще ніж “АТО-війна”, має стати “Великим Вітчизняним Разгоном Майдану”.

На цю тему:

Великая Отечественная АТО в Украине, монумент. Автобус - оружие победы.

Великая Отечественная АТО в Украине, монумент. Автобус – оружие победы.
Идиотизм, халатность, саботаж в снабжении украинской армии и добровольцев. Президент Прошенко (Валцман) – недееспособен.

 

2. Після Військового Параду – на Майдані зьявиться “Військовий Лунапарк АТО”.

Діти і дорослі зможуть приняти участь у різних забавах. Наприклад, заїхати на гуманітарному іграшковому Камазі чи на танку через не охороняєму границю України.

 

3. Самопоміч vs Самосаботаж: ребрендінг або справжня назва партії Порошенка.

Недавно зьясувалося, що у Прошенка є власна політична партія “Солідарность”. Нікому невідома фікція-партія, стала лідером соціологічних опитовань завдяки колективному Ложкіну – королю тролів. Бюро Виправлення Імен запропонувало більш точну назву для партії Порошенка-Вальцмана. По аналогії з партією Садового:

Самопоміч – партія мера Львова Садового;

Самосаботаж – партія Порошенко-Вальцмана;

 

 4. Після “народних губернаторів” – “народний лідер соціологічних опитань”

Креативні ідеї ДНР-ЛНР були використані українським президентом Порошенко-Вальцманом (далі в тексті просто “Вальцман”). Так, піарщики Вальцмана поєднали “народний референдум” та титул “народного губернатора”, і отримали “народного лідера соціологічних опросів”. “Народним лідером соціологічних опросів” став сам Вальцман. “Народне опитуваня” проводилося на вулицях міст і за рівнем профанції обігнало “народний референдум” в ДНР та ЛНР. Телеканал Фірташ-24 (також відомий як “Інтер”) вів прямий репортаж.

 

 5. Українська версія доктор Джекіл і Містер Хайд – євро-доктор Порошенко і Містер Вальцман

Схоже, що генофонд батька Вальцмана, який був шахраєм і виробляв палену водку з вкраденого спирту, повністю взяв гору в особистості Вальцмана-сина. І ще погіршився в десятки разів.

 

6. Громадянська позиція: “Жру, сру і жду…”

“Жру, сру, жду, когда все закончітся, і готов жіть прі любой власті”, – мерзений ватнік не патріот.

“Жру, сру і жду, когда освободят родіну”, – справжній український патріот. Громадянин – це звучить гордо. Справді, український патріот і ватник не патріот – це, як два окримих вида – абсолютно нічого спільного.

 

7. Евро-атлантичні пріорітети

Обама погодиться на існування ДНР, якщо там буде дозволено одно-статеві шлюби.

 

The New Neandertalien News – 24.08.2014

http://TheNewNeandertalien.wordpress.com – запрошуємо карикатуристів до співпраці