Новини від 22.08.2014 – The New Neandertalien News – 22.08.2014

Ложкин (человек-рептилия, глава Администрации президента Украины, медиа олигарх, владелец армии троллей): "Я контролирую твое сознание"

Ложкин (человек-рептилия, глава Администрации президента Украины, медиа олигарх, владелец армии троллей): “Я контролирую твое сознание”


1. “Гуманітарний конвой Путіна” прийме участь у військовому параді в Київі на честь Дня Незалежності. Про це щойно заявили на пресконференції Меркель і Порошенко-Вальцман. Меркель підкреслила, що ця домовленість є великим кроком до “деескалації”.
2. Стало відомо, що на прохання Баррі Хусейновича Обами, Прошенко дозволив, щоб європейські та російські геї теж прийняли участь у Військовому параді на честь Дня Незалежності. Геї будуть марширувати й танцювати навколо комплексу “Точка-У” з балістичними ракетами. При цьому ракети будуть пофарбовані так, щоб нагадували гігантськи фалоси. Таке пофарбування буде символізувати мир на Україні.3. Став відомий склад колони військової техніки на Параді на честь Дня Незалежності. Очолювати колону будуть 2 тисячі могутніх автобусів “Богдан” – головної бронетанкової зброї української армії. На першому білому автобусі згори буде Верховний Головнокомандувач, Порошенко-Вальцман.
Після автобусів в пішому строю пройде 8 тисяч інтернет-тролів на чолі з їх ватажком –  Ложкіним, головою Адміністрації президента.
Потім підуть російські та європейські геї та розфарбована під фалос установка балістичних ракет “Точка-У”. А завершить колону – 90 білих “Гуманітарних Камазів Путіна”.
При цьому, очікується велике скупчення виборців Вальцмана, яки будуть розмахувати прапорцями та кричати: “Слава Україні!” “Герої на вмирають!” та співати гімн.

4. Ложкін, людина-рептілія, яка працює головою Адміністрації президента, переконав Порошенка-Вальцмана, що поразка і економічний колапс є неможливими. Навіть якщо в “реалі” й буде поразка і колапс, то вистачить щоби медіа-тролі Ложкіна написали в інтернеті та показали по телевізору, що ми перемогли і економіка розквітла, – як усе стане знов добре. Реальність, запевнив Ложкін, немає ніякого значення.

Запрошуємо карикатуристів використати ідеї з цих кількох анекдотів.
http://TheNewNeandertalien.wordpress.com