Програма для Української Революції 2013-го року

Легетимний - поки є судді та загальна виборча система, я непобедім! - His Legitimacy - until there exist judges and universal suffrage, I AM INVINCIBLE

Легетимний – поки є судді та загальна виборча система, я непобедім! – His Legitimacy – until there exist judges and universal suffrage, I AM INVINCIBLE

Програма (коротка версія)

 • Для нейтралізації суддів, які є інструментом тоталітарного терору проти населення:
  • Негайно ввести суди присяжних за моделлю США в період до війни за незалежність. Саме в той період, присяжні мали найбільшу вагу – більшу ніж суддя і навіть більшу ніж законодавець.
  •  Розпочати обговорення повної ліквідації посади “судді”, та заміну її на посаду “судового дяка”, яку по черзі будуть обіймати досвідчені адвокати. Правовий статут “судового дяка” – такий самий, як у адвоката, – ніякого довічного обрання й недоторканності.
 • Для нейтралізації системи затвердження диктатури голосами маніпульованих виборців, яка прихована за брехливою етикеткою “загального виборчого права”:
  • Негайно створити другу палату Верховної Ради, склад якої буде формуватися шляхом призову та жеребкування серед достойних громадян.
   Призовники до такої палати:

   • Мають продовжувати працювати на основних місцях працевлаштування та збиратися на короткі сесії періодично, за моделлю Швейцарського парламенту.
   • Мають бути повністю незалежними від держави на місці свого основного працевлаштування: не працювати в державних установах, інших органах влади, не отримувати ніяких коштів від держави, таких як пенсія, зарплата, тендерні замовлення і тощо.
   • Перевірити рівень здорового глузуду у призовників шляхом тестів. Центр незалежного оцінювання, який робить ЗНО для абітурієнтів в Україні, має досвід такого роду тестів. Остаточний склад сформувати за простим критерієм випадкового характеру, свого роду “жеребкуванню”, наприклад, за номерами паспортів.

Помітки:

1) В грудні 2013-го, була інша редакція останнього пункту, де пропонується відібрати серед тих громадян, хто здав ЗНО з математики на 190-200 балів. Таких – 10% від загального числа. Але спостереження за кількома такими особами показали пізніше, що люди обдаровані до математики можуть бути інфантильними і нераціональними.

Для першого скликання-призову на 2013-2014-й роки, визначити призовників серед кращих абітурієнтів 2009-го року, а саме тих, хто отримав бал ЗНО з математики не менше 190 з 200 можливих. Це 10% найкращих. Таких осіб в Україні кілька тисяч.

2) В грудні 2013-го, Янукович ще був при владі. Його таки вдалося позбавитися. Тому, що він втік. Якби він продовжував сидіти в Україні, то в нього були би всі шанси утримати владу.

Янукович пішов, але “Легетимний” переродився у новій формі, у формі Порошенка, при якому терор населення перевершив усе, що ми бачили при Януковичу.

Поки є судді та загальна виборча система, Я НЕПОБЕДІМ!

Янукович: Поки є судді та загальна виборча система, Я НЕПОБЕДІМ!